Narty w Szklarskiej Porębie

6 lutego 2018
by Marcin Petkowicz
  • Narty Szklarska Poręba

Narty w Szklarskiej Porębie

Zapewne wielu z Was zastanawia się gdzie wybrać się na narty. Opcji jest kilka. Dla bardziej zamożnych Alpy, które wiadomo kosztują więcej i dają nam większą ilość wyciągów jednak w momencie gdy nie jesteśmy wykwintnymi narciarzami lepiej jest postawić na nasze rodzime kurorty narciarskie – jednym z nich jest Szklarska Poręba!

Spośród różnych atrakcji warto zwrócić uwagę na infrastrukturę narciarską. Do dyspozycji mamy całą masę różnego rodzaju wyciągów krzesełkowych, orczykowych oraz taśm do nauki jazdy dla dzieci. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy polecamy SkiArena Szrenica gdzie mamy do dyspozycji wyciągi krzesełkowe, a po wjechaniu na Szrenicę kilka mniejszych wyciągów orczykowych na Hali Szrenickiej. Do nauki jazdy polecamy jednak wyciąg narciarski Pietkiewiczówka który jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach. Posiada dwa wyciągi orczykowe oraz nachylenie idealne do nauki jazdy. Wyciąg znajduje się w centrum miasta przy ulicy Turystycznej 11. Dla najmłodszych przygotowana została specjalna taśma, która umożliwi wjazd na górę. Pietkiewiczówka to stok z nowoczesną infrastrukturą, a także nowymi armatkami, które umożliwiają dośnieżanie stoku, a także profesjonalnym oświetleniem.

Narty Szklarska Poręba

Narty dla najmłodszych

To miejsce przystosowane dla rodzin z dziećmi.  Na najmłodszych czeka wiele atrakcji. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach przedszkola narciarskiego, rodzice w szkoleniach indywidualnych oraz grupowych.  Dla tych, których nie uda namówić się na sporty zimowe czeka kawiarnia serwująca przepyszne kawy Costa Cofee, herbaty, gorącą czekoladę, a także przekąski. Na terenie ośrodka znajduje się profesjonalna wypożyczalnia sprzętu. W pobliżu stoku znajduje się duży parking, a także toalety.

To idealne miejsce na naukę, a także doskonalenie jazdy. Przekonaj się, iż jest to idealne miejsce na spędzenia aktywnie zimowego wypoczynku. A po jeździe czeka kawiarnia serwująca przepyszne, rozgrzewające napoje. Przekonaj się już dziś!