Zdjęcia sportowe – PHOTOTICK

8 lipca 2016
by Marcin Petkowicz

Zdjęcia sportowe – PHOTOTICK

Naszym największą pasją są zdjęcia sportowe, a PHOTOTICK to serwis internetowy skupiający się na obsłudze fotograficznej imprez sportowych. Grupa naszych profesjonalnych fotografów zajmuje się uchwyceniem najlepszych momentów przygotowywanej imprezy tak, aby zaraz po zakończeniu zdjęcia były dostępne dla organizatorów, sponsorów, prasy oraz zawodników startujących w wydarzeniu. W zależności od przestrzeni, ilości zawodników oraz potrzeb organizatora wysyłamy na zawody sportowe ustaloną ilość naszych fotografów, którzy przez cały okres trwania imprezy zajmują się przygotowaniem najlepszych ujęć z wydarzenia.

W możliwie najkrótszym czasie wszystkie fotografie są sortowane, tagowane numerami zawodników i dodawane są na naszą stronę internetową gdzie dostępne są do pobrania. W zależności od potrzeb i ustaleń z organizatorem, prasa, sponsorzy oraz partnerzy mogą pobrać darmowe pakiety fotografii potrzebnych do własnych publikacji. Zdjęcia są również dostępne dla zawodników, którzy w prosty sposób mogą odszukać swoje zdjęcia w serwisie i kupić je w dowolnym rozmiarze w formie cyfrowej lub jako wydruki fotograficzne przysyłane pod wskazany adres.

Takie rozwiązanie to idealna formą dla organizatora. Gwarantuje swoim partnerom profesjonalną obsługę fotograficzną, zawodnikom możliwość zakupu profesjonalnych zdjęć pamiątkowych, tym samym nie angażując własnych sił w poszukiwaniu profesjonalnego fotografa do wykonania relacji z imprezy, który i tak nie jest w stanie być wszędzie i o każdej porze 🙂

Zapraszamy do współpracy z PHOTOTICK.pl